Sopran koloraturowy

Opera wymaga zgodnego współdziałania ogromnej liczby ludzi, dlatego jest tak trudną sztuką. Dyrygent chce oczywiście realizować swoją wizję, ale śpiewacy również, i warto wsłuchać się w to, co mają do zaproponowania.


Carlo Montanaro


Najważniejsze wystąpienia

MidAmerica Productions Peter Tiboris - dyrygent 70 West 36th St., Suite 305 Nowy Jork, NY 10018-8007 www.midamerica-music.com Mara będzie śpiewała z 19 innymi wokalistami w Atenach i na greckich wyspach wykonując różne sceny operowe i arie. Trasa rozpoczyna się 29 czerwca i trwa do 2 sierpnia, a śpiewacy wystąpią w Atenach, na wyspach Andros, Syros, Krecie, Napflion i innych. 
American Institute Studiów Muzycznych Od 2 do 3 września American Institute of Musical Studies (AIMS) został uznany za jeden z najbardziej prestiżowych programów szkoleniowych dla młodych śpiewaków operowych i istnieje od 32 lat. Mara została zaproszona do udziału w programie AIMS Plus Two w Graz w Austrii - zaawansowanego programu obejmującego intensywne studia językowe z niemieckiego, wokalnego treningu i występów. Program kończy się serią przesłuchań wiodących dyrektorów castingów i zarządzania w Europie. Mara będzie obecna od 2 do 3 września.
Carnegie Hall Sala Weiss Recital Wieczór piosenki Sob., 19 maja 2001 r